Junior
2021.10.21
Szkolenia z YETI - ferie 2022

Szkolenie narciarskie dla dzieci? Dobrze trafiłeś!


  Nauczymy jeździć twoje dziecko w 5 dni, tak, żeby podczas kolejnego wyjazdu w góry, mogło szusować wspólnie z Tobą. Dajemy gwarancję, że po turnusie z Eskimoo nawet najmłodsi zjadą z dużej góry!

 "Eskimoo Yeti" to 5 dni świetnej zabawy na śniegu, w gronie wesołych równieśników i pod okiem profesjonalnych instruktorów PZN, którzy w bezpieczny i przyjemny sposób podzielą się swoją pasją.
 

W nadchodzącym sezonie uruchamiamy turnusy w ferie małopolskie i mazowieckie. Zapisz swoje dziecko, zanim zabraknie miejsc !

 

SZKOLENIA YETI 2022

 

 

 Zapoznanie się z Regulaminem i Polityka Prywatnością oraz zaakceptowanie ich, jest warunkiem koniecznym do zapisania dziecka na szkolenie ESKIMOO YETI 2022


1.Regulamin szkoleń w czasie ferii - Eskimoo YETI 2022

 

2.Polityka prywatności

 Białe szaleństwo z Eskimoo dla dzieciaków przyjeżdżających do Rabki na ferie 2022. Zapraszamy na szkolenia i wspólną narciarską przygodę !

 

Dla najmłodszych, którzy jeszcze nigdy nie jeździli na nartach, proponujemy przedszkole narciarskie Mini Yeti. Starsi podszlifują swoje umiejętności na zajęciach Yeti Junior. O ustalonej godzinie zabieramy dzieciaki na stok (Eskimoo-busami) i po zakończeniu zajęć odwozimy z powrotem do miejsca zamieszkania.

 

REGULAMIN YETI 2022

 

ZAPISZ DZIECKO NA SZKOLENIEDane uczestnika

Dane opiekuna

Dane adresowe

Sprzęt narciarski

Po wysłaniu do nas formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji e-mailem, a w tygodniu poprzedzającym zajęcia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Szkolenie w czasie ferii uruchamiamy przy minimum 6 uczestników.
Zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
Ładowanie...
0%