Dla firm


          Szukasz ciekawego pomysłu na integrację zespołu Twoich pracowników? Chcesz zrobić niebanalny prezent swoim klientom lub kontrahentom? Szukasz imprezy integracyjne Kraków, Małopolska, a może integracja w Alpach? Dobrze trafiłeś!

 

 Organizujemy :

- imprezy integracyjne na śniegu

- eventy połączone ze szkoleniami narciarskimi i snowboardowymi

- firmowe wyjazdy na narty – Włochy, Austria, Słowacja,

- imprezy scenariuszowe

- zawody narciarskie dla firm i instytucji

- TYLKO U NAS! Profesjonalne warsztaty lawinowe i szkolenia z nawigacji satelitarnej GPS przeprowadzane przez Ratowników Górskich GOPR!

- wyprawy ski-tour ‘owe z przewodnikiem górskim

 

W odróżnieniu od innych firm, które organizują eventy głównie w okresie zimowym, my zajmujemy się tego typu działalnością przez cały rok. Korzystając z kilkuletniego doświadczenia w pracy z grupami i ciągle wzbogacając swoją ofertę o nowe, nietypowe atrakcje, sprawimy, że impreza integracyjna przygotowana dla Twojej firmy pozostanie, na długo zapamiętaną, śnieżną przygodą!

  • Zajęcia na stoku narciarskim przeplatamy ekstremalnymi atrakcjami m.in.

- zimowy off-road 4x4,

- quady

- zabawy linowe (zjazd tyrolski, mosty linowe, małpi gaj, wspinaczka po lodospadach ),

- paintball na śniegu

- loty tandemowe paralotnią

- skutery śnieżne

- ekstremalny kulig na oponach

- zjazd na nartach z pochodniami i inne

  • Szkolenia narciarskie i snowboardowe umiejętnie łączymy z team building ’iem, stosując autorskie gry i zabawy integracyjne na śniegu

  • Współpracujemy z takimi organizacjami jak GOPR, Fundacja im. Anny Pasek, które pomagają nam w przeprowadzeniu specjalistycznych warsztatów lawinowych i zajęć o charakterze edukacyjno – integracyjnym przy użyciu w pełni profesjonalnego sprzętu lawinowego

  • Pomożemy Ci stworzyć program, który będzie odpowiedni dla ludzi z Twojej firmy, doradzimy scenariusze zajęć, zorganizujemy miejsce pobytu, noclegi i catering.
    Sprawimy, że po imprezie wszyscy wrócą do pracy zadowoleni i zmotywowani.

  • Organizujemy również transport na stok (na miejsce imprezy) oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego

     


          Zawody o Puchar Twojej firmy to jedna z najbardziej atrakcyjnych form integracji i wspólnej zabawy. Rywalizacja może się odbywać bądź podczas profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych zawodów sportowych (Slalom, Slalom Gigant), bądź też jako rozgrywki „na wesoło”.


Wśród naszych propozycji m.in.:

- Góralski Gigant

- Narciarski tor przeszkód z niespodzianką

- Hokey na śniegu

- Wyścigi ślepców

- Slalom w alkogoglach

… i wiele innych, które wywołają śmiech do łez!


Imprezy sportowe przeprowadzamy kompleksowo, przy użyciu w pełni profesjonalnego sprzętu, zapewniając wykwalifikowaną obsługę oraz sędziów.

Ładowanie...
0%