Junior
2018.11.07
Zapisy do szkoły narciarskiej w sezonie 2018/2019

Chociaż za oknem jeszcze piękna, słoneczna jesień, możecie powoli szykowac się do sezonu. Zima ma być krótka, ale intensywna, a my zamierzamy ją intensywnie wykorzystać:)

 

Zapisy do szkoły narciarskiej rozpoczniemy w grudniu.

Zajęcia planujemy zacząć zaraz po świętach Bożego Narodzenia (27.12) o ile  warunki na okolicznych stokach nie spłatają nam jakiegoś figla.

 

Grupa starsza będzie śmigała w środy i piątki, a maluchy bez zmian - wtorek i czwartek. Wszystkie szczegóły dotyczące szkoleń w Regulaminie. Do zobaczenia na stoku!

 

Regulamin SN Eskimoo


2018.11.06
Szkolenia z YETI - święta i ferie 2019


Dzieci przyjeżdzające na zimowy wypoczynek do Rabki zapraszamy na szkolenia narciarskie, które organizujemy w okresie międzyświątecznym i w ferie 2019.

 

Eskimoo Yeti to nauka jazdy pod okiem instruktorów PZN, świetna zabawa w gronie rówieśników, zawody z medalami i dyplomami na zakończenie każdego turnusu, dowóz dzieci na stok i z powrotem do ośrodka, gry i konkurencje na śniegu oraz wiele innych atrakcji. Pełna oferta i zapisy poniżej.

 

Do zobaczenia na stoku!         
          Jednym z głównych profili działalności jaki prowadzi nasza Szkoła Narciarska jest całosezonowe szkolenie narciarskie dla dzieci i młodzieży z Rabki i okolic. Zajęcia rozpoczynamy już w październiku suchą zaprawą narciarską (gry i zabawy na sali, zajęcia terenowe, ćwiczenia narciarskie w warunkach bezśnieżnych,wspinaczka na ściance), aby w grudniu w dobrej formie wkroczyć na stok.

 

ZIMA 2018/19Kilka powodów, dlaczego my:

  • Dowozimy dzieci z domu na stok i z powrotem ESKIMOO busem. To bardzo wygodne rozwiązanie dla Rodziców, powierzają nam swoje pociechy na 3-4 h (łącznie z dojazdami), przez ten czas dzieci mają zapewnioną pełną opiekę.  
  • Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Pracujemy w oparciu o aktualny Program Nauczania PZN. Bazujemy na innowacyjnych, skutecznych, a przede wszystkim atrakcyjnych metodach przekazywania wiedzy.
  • Zajęcia odbywają się na zróżnicowanych stokach narciarskich, dostosowanych do umiejętności danej grupy. Staramy się chociaż raz w miesiącu zorganizować wyjazd narciarski na dużą Stację (Białka, Bukowina).
  • Staramy się na różne sposoby motywować naszych uczniów tak, aby z niecierpliwością oczekiwały kolejnych zajęć ( gry i zabawy na śniegu z elementami rywalizacji, całosezonowe rankingi z nagrodami, zawody narciarskie)
  • Dla dzieci z zacięciem sportowym raz w tygodniu, w ramach zajęć, odbywa się trening na tyczkach.
  • Szkółka narciarska Eskimoo zapewnia swoim podopiecznym jednolity ubiór (kurtki z logiem Szkoły), zniżki na ceny karnetów, oraz zniżki na sprzęt sportowy w sklepie Hi-Sport
  • Lubimy dzieci i praca z nimi to dla nas wielka przyjemność. Naszą wizytówką jest fakt, że uczniowie wracają do nas co rok, ich rodzice ufają nam i nie bez przyczyny powierzają w nasze ręce to co mają najcenniejsze.

          Nasze priorytety to BEZPIECZEŃSTWO na zajęciach, radość dzieci wypływająca ze wspólnej zabawy w towarzystwie rówieśników, a także zarażanie pasją jaką jest jazda na nartach!


Białe szaleństwo z Eskimoo dla dzieciaków przyjeżdżających do Rabki na święta i ferie 2019.  Zapraszamy na szkolenia i wspólną narciarską przygodę !

 

      Dla najmłodszych, którzy jeszcze nigdy nie jeździli na nartach, proponujemy przedszkole narciarskie – Akademię Mini-Yeti. Starsi podszlifują swoje umiejętności na zajęciach Yeti Junior.

      Oferta skierowana jest do dzieci przyjeżdżających na wypoczynek świąteczny i feryjny do ośrodków wczasowych w Rabce i okolicach. O ustalonej godzinie zabieramy dzieciaki na stok (Eskimoo-busami) i po zakończeniu zajęć odwozimy z powrotem do ośrodka. Pełna oferta w załączniku.

 

OFERTA - ESKIMOO YETI 2019

Informacje dotyczące terminu spotkań organizacyjnych, na których instruktorzy będą odpowiadali na pytania zainteresowanych Rodziców i Opiekunów,dostępne są w recepcji ośrodków wypoczynkowych, z którymi współpracuje SN ESKIMOO.

ZAPISZ DZIECKO NA SZKOLENIEDane uczestnika

Dane opiekuna

Dane adresowe

Sprzęt narciarski

Po wysłaniu do nas formularza zgłoszeniowego, otrzymają Państwo informację o dokonanej rezerwacji e-mailem, oraz telefonicznie, w tygodniu poprzedzającym szkolenie.

Szkolenie w danym terminie uruchamiamy przy minimalnej liczbie 5 uczestników.
Zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
Ładowanie...
0%